Terapie psycho – energetické transformace

Terapie je zaměřená na práci s našim nevědomím. Zakládá se na tom, že není potřeba se stále pitvat v minulosti do každého detailu, ale že je důležité změnit svůj přístup k minulosti samotné.

Je nutné si připomenout, že žijeme v přítomnosti a ať už nás trápí cokoliv, je důležité pracovat na vnímání všech situací teď a tady. Každý z nás má v sobě spoustu programů, které si přebíráme a to nejen z rodiny, hromadu špatných zkušeností a zážitků a na základě nich se tvoří naše budoucnost, ale co víc, především naše přítomnost.

To, co nás formuje není naše minulost, ale naše reakce na ni.

K terapii využíváme několik metod. Jednou z nich je metoda EFT (Emotional Freedom Techniques) neboli technika emoční svobody. Jsou to totiž právě emoce a obrazy v naší hlavě, které nás ovlivňují a podle kterých jednáme. Díky této metodě lze odstranit naše bloky, strachy, obavy a přeprogramovat tak mozek a tělo, aby jednaly úplně jinak.

Využíváme také NLP neboli neuro-lingvistické programování. I to vychází z toho, jak je naprogramované naše nevědomí a napomáhá k tomu si uvědomovat naše staré limitující vzorce chování. Dává nám možnost tyto vzorce nadobro odbourat a žít podle našich představ.

Naše emoce jsou velmi často podceňovány, a přitom hrají v našem životě tak významnou roli. Pokud tápeš, stagnuješ a nevíš kam dál, pak je tato terapie právě pro tebe. Mnohdy stačí i jen malá vzpruha a tvůj život může nabrat úplně jiné obrátky. Nenechej se limitovat a dovol si změnit svůj život.

Ten správný čas je právě teď!

60minut …………………………… 850Kč

2022 © Kalior. Všechna práva vyhrazena. Stránky vytvořil Mějweb.cz