Klasické a Relaxační masáže

„Dopřej si odpočinek a zbav se svého napětí, tvé běžné starosti zmizí hned vzápětí.
U nás se ti na chvíli zastaví čas a všechno ti pak půjde zas o něco snáz.
Přijď a naber novou sílu a energii v našem studiu Kalior, u nás je vítán každý, ať už mladý nebo senior.“

Klasická masáž - Dle vašich potřeb pro uvolnění ztuhlého svalstva.

Relaxační masáž - Na uvolnění stresu, pro celkovou úlevu a pohodu vašeho těla.

  • Váš komfort a zážitek z masáže je pro nás na prvním místě
  • Při první návštěvě vás čeká úvodní rozhovor, při kterém zjistíme tu nejvhodnější masáž přímo pro vás
  • Zvolíme aroma vaší oblíbené vůně a masážního oleje
  • Doplnění tekutin, dle vaší volby, je v našem studiu samozřejmostí
  • Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležitá

 

60 minut ………….................. 900 Kč

90 minut ………….................. 1300 Kč

Baňkování

Baňkování je velmi stará metoda používaná na onemocnění a problémy pohybového aparátu. Tato metoda vyvolává nejen lokální reakci, nýbrž působí na celé tělo – reguluje energii, vyrovnává jin-jang, zrychluje metabolismus v kůži, zvyšuje přísun živin ke tkáním, podporuje regeneraci kůže a zvyšuje odolnost kůže vůči různým škodlivinám. Baňkování stimuluje vnitřní orgány, zvyšuje peristaltiku, zlepšuje trávení. Současně podporuje krevní oběh. Podtlak v baňkách způsobuje pasivní překrvení kůže a roztažení cév. Tím se zvyšuje průtok krve, stoupá teplota, zlepšuje se odolnost a schopnost organismu vyřešit problém.

Prostřednictvím baněk lze zmírnit či odstranit celulitidu, bolesti zad a kloubů, osvědčily se i při léčbě migrény, cukrovky, vysokého tlaku, zažívacích problémů, dny, žlučníkových potíží nebo bolestí provázejících menstruační cyklus. Pomáhají při obrně, astmatu.

Po baňkách na těle zůstávají kruhové hematomy, které na rozdíl od hematomů po úrazu nebolí a do týdne zmizí. Po terapii baňkami se doporučuje víc pít vodu, neboť masáží se odplavují toxiny a ty se dostanou z těla právě zvýšeným příjmem tekutin.

Cena baňkování: 

60 minut ………800 Kč

90 minut …….1200 Kč

Masáž lávovými kameny

Masáž horkými lávovými kameny se podobá tradiční masáži, masér při ní však používá kromě svých rukou horké lávové kameny. Klouzavý pohyb teplých naolejovaných kamenů po těle vyvolává v klientech příjemný uvolňující pocit a zároveň jim prohřívá klouby a tkáně, zlepšuje krevní oběh a napomáhá vylučování toxinů z těla a tím posílení imunitního systému. Účinky trvají velmi dlouho. Dochází ke zklidnění srdeční činnosti, snížení dechové frekvence, zlepšení svalové pružnosti, pomáhá s rychlejší regenerací po sportu. Zvyšuje se funkce zažívacích orgánů a funkce buněčného metabolismu.

Cena masáže lávovými kameny: 

60 minut ………900 Kč

90 minut …….1300 Kč

Přístrojová lymfatická masáž – LYMFOVEN 14

Ošetření přístrojem LYMFOVEN 14 – přístroj využívá tlakové vlny, které vytváří postupné a plynulé nafukování komor pneumatického přístroje. Před přístrojovou masáží vám ručně uvolníme lymfatické uzliny a připravíme tak tělo k samotné masáži. Po masáži jsou opět lymfatické uzliny ručně uvolněny. 

Přístrojová lymfatická masáž a její výhody:

  • podpora správné funkce lymfatického systému,
  • dochází k detoxikaci těla,
  • pomáhá při celulitidě,
  • rozproudění lymfy zabraňuje přílišnému zadržování tekutiny v těle,
  • napomáhá při úpravě hmotnosti.

Cena přístrojové lymfatické masáže:  

60 minut ……… 350 Kč

Reflexní masáž

Reflexní masáž

Reflexní masáž velice účinná. Na našich chodidlech je přesná mapa celého našeho těla, kterou lze využít nejen na spolehlivou diagnostiku, ale zároveň na prevenci, uvolnění a nápravu poruch našeho organismu. Každé místo na chodidle je propojeno s určitým orgánem, svalem, kloubem nebo nervy. Pomocí reflexní masáže chodidla lze odstranit bolesti kloubů, zad, hlavy, migrény, poruchy spánku, vyčerpání, je to nejlepší léčba při depresích a duševním zatížení. 

Cena reflexní masáže:

60 minut ………900 Kč

90 minut …….1300 Kč

Ruční lymfatická masáž

Nejvýznamnější funkce lymfy v lidském těle je detoxikace. Jde o zbavení se jedu z těla, ale také nežádoucích cizorodých bílkovin. Lymfatický systém je kontrolní orgán, který rozhoduje o tom, jestli bude konkrétní látka z těla vyloučena nebo využita. Pokud tento obranný systém selhává ve své filtrační či transportní funkci, potom je náš organizmus dlouhodobě zatížený. Tělem tak mohou obíhat nežádoucí jedy, zplodiny látkové výměny, hlavně toxické nežádoucí mikroorganizmy. Lymfatická tekutina se hromadí, vznikají otoky, pocit těžkých nohou, únava, přibírání na váze.

Navenek lymfa ovlivňuje stárnutí organizmu, tedy i pleti. Lymfatický systém může zapříčinit problémy pokožky jako je celulitida, popelavá a hrubá kůže, pórovitá pleť atd.

Délka ruční lymfatické masáže je zcela individuální. Nohy 90-120 minut, celé tělo 3-4 hodiny.

Cena ruční lymfatické masáže: 

60 minut ………850 Kč

90 minut …….1250 Kč

2022 © Kalior. Všechna práva vyhrazena. Stránky vytvořil Mějweb.cz